Informační a tiskový servis a zajímavé tématické odkazy jinam

Transformátory Experience Electronics v praxi
DIY stavba elektronkových zesilovačů

Reálné použití transformátorů Experience Electronics při stavbě elektronkových zesilovačů v domácích podmínkách. Návody, zkušenosti, tipy a triky pro stavbu elektronkových zesilovačů za použití špičkových výstupních transformátorů Experience Electronics. Text je ideální a plně srozumitelný i pro začátečníky či mírně pokročilé konstruktéry *. (česky, slovensky)

* Neneseme odpovědnost za případné chyby uvedené v návodech a schématech výše. Rovněž tyto návody či názory nelze považovat za námi doporučená zapojení/vyjádření či za doporučená zapojení/vyjádření výrobce. Všechny uvedené zdroje jsou výhradním vlastnictvím jejich autorů a jsou zde uvedeny pro snazší nalezení často žádaných informací našich zákazníků. Informace v nich uvedené nemusí nutně korespondovat s našim názorem, či nemusí být dokonce ani správné.

Technické informace

Osvětlení některých hojně používaných technických termínů z okruhu elektronkových zesilovačů a reproduktorových soustav (anglicky).

Obsahové stránky

Užitečné odkazy a informace obsažené na webu www.revoco.cz, které jsou zpravidla vztaženy k výrobcům Experience Electronics a Visaton.

Recenze zesilovačů

Recenze elektronkových zesilovačů Experience Electronics v prestižních časopisech jako Klang & Ton nebo Stereoplay (něměcky).

Originální literatura

Originální technická literatura (autor: Inh. Gerhard Haas) - Experience Electronics (něměcky).

  • Theorie und Praxis des Röhrenverstärkers
  • Datenblattsammlung
  • Gitarrenverstärker selbstgebaut
  • High-End mit Röhren (PDF)
  • Elektor Sonderhefte Röhren Special
  • Audioschaltungen für Tontechnik, Studio und PA
  • Röhren-Taschen-Tabelle